SALİH GÖÇMEN

HAKKIMDA

Merhaba, ben Salih Göçmen. Ben kimim? Öncelikle iş ünvanımdan bahsedecek olursam ben, bir tasarımcıyım ayriyaten de Sanat Yönetmeniyim. Benim için ne yaparsam yapayım kalite her zaman önemlidir. Fakat, kaliteden çok daha önemli olan unsur ise fikirdir. Çünkü, düşünce olarak güzel olmayan herhangi bir şeyin gerçeğe dönüştüğünde hissettireceği duygular soğuk ve nobrandır. O yüzden çalıştığım müşterilerimle kurduğum diyolaglar ve ikili ilişkiler daha çok düşünceler ve fikirler üzerinedir. Her zaman söylüyorum yine de söylemeye devam edeceğim; ''Günd​elik işlerle gününüzü kurtarırken nitelikli işlerle hayatınızı kazanırsınız.'' Aslında bahsettiğim bu düşünceler ve fikirlerin temeli hem Dekorasyon mezunu olmam hem de İşletme mezunu olarak küçük yaşlarımdan itibaren piyasanın içerisinde yer ediniyor olmamdır. Minnettarım, aynı zamana azimliyim. Çünkü ben hikayemi yaratmaya devam ediyorum. Eğer sizde benimle çalışarak sizin hikayenize katkıda bulunmamı isterseniz memnuniyet duyarım.

Görselleştirme

Hayalinizi ya da üretmek istediğiniz herhangi bir şeyi digital ortamda çizerek, sizi gerçeğe bir adım daha yaklaştırıyorum.

Tasarım danışmanlığı

Yaşam alanlarınızın daha konforlu, daha estetik görünmesi ve bir tasarım hikayesine sahip olabilmesi adına danışmanlık hizmeti veriyorum.

Animasyon

Yerel medyada veya video platformlarında yayınlayacağınız mekanlarınızı ve ürünlerinizi hareketli, etkileşimli bir animasyon haline getiriyorum.